خاصیت خونه پدری

من از اون آدمایی نیستم که دلتنگی کنم برای مامان و بابام. اونم تو این سن. آدم وابسته ای نیستم. ولی این آخرها که به اومدنشون نزدیک شده بود خیلی خوشحال بودم. وقتی امروز با مامانم ساعت ها رو به چرت و پرت گفتن گذروندیم واقعا بخش بزرگی از ناآرومی درونم خاموش شد. روز قبلش که رفته بودم تو خونه شون میوه و خوراکی و گل بذارم، نشستم رو مبل و به دیوار روبه رو خیره شدم. دیوار، پنجره، پرده، تلویزیون، ساعت،... این ساعت چند ساله که اینجا رو دیواره؟ این ساعت شاهد چند سال از زندگی من بوده؟ از بزرگ شدن من؟ از زندگی خونواده ما؟ چقدر این خونه برام آشناست. چقدر راحته. خونه پدری. و مادری.

راستش بغضم گرفت. حسی داشتم که فرداش هرچی سعی کردم نتونستم برای همکارا و دوستام توصیف کنم. اونا فکر می کردند من از جدایی ناراحتم. در حالی که من از نبود یه چیزی مثل یه رختخواب گرم و نرم بی تاب بودم. خونه پدری و مادری اونجاست که توش خستگی در می کنی. بدون اینکه رختخواب چشم داشتی داشته باشه. من خستگی در نکرده بودم و خستگی تو تنم مونده بود. مشکلم در واقع این بود. خونه پدری و مادری اونجاست که توش فشارها و نگرانی ها رو به کنار پرتاب می کنی. درست مثل شب که می خوای بپری تو رختخواب و لباس هاتو پرت می کنی این ور اون ور. توش پیچیدگی دنیای بیرون به طرز معجزه آسایی به سادگی تبدیل می شه. همه چی آسونه. فکر نمی خواد. ملاحظه کاری نمی خواد. مثل رختخواب.

ساعت از 10 هم گذشته و هادی هنوز نرسیده. نگران شم؟ نشم؟ زنگ بزنم غر بزنم؟ نزنم؟ خرید داشتیم؟ نداشتیم؟... هاها... این خاصیت خونه شوهره :)

/ 3 نظر / 10 بازدید
st

سلام وبلاگت عالیه. راستی یه سری به وبم بزن.نظر و لینک هم یادت نره.

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345414021.63

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 88317593